יעקב ברכה 052-3291473           
                   בודק חשמל  
        
בודק חשמל  |  תכנון ופיקוח חשמל  |  תוכנית חשמל  |  צילום טרמי/טרמוגרפי  |  

 


 
 
 

יעקב ברכה - בודק חשמל
on Google+בדיקת חשמל לביטוח

 

 
חברות הביטוח השונות המבטחות אותנו בביטוחים מגוונים הן חלק מהיום יום שלנו, כל אחד מאתנו מבוטח במספר ביטוחים בתחומים שונים.
כל חברת ביטוח המבטחת אותנו החל מביטוח רכב ועד לביטוח עסק או מבנה תרצה לוודא שהמבנה אותו היא מבטחת עומד בדרישות ובטוח לשימוש, גם אנחנו כדיירים במקום נרצה לדעת שאנחנו בטוחים בו.
חברות הביטוח מכסות נזקים מסוגים רבים, אני כבודק חשמל / חשמלאי בודק אתמקד בבדיקת החשמל  עבור הביטוח.
מערכת החשמל בכל מתקן היא חלק חשוב ומרכזי בו לפעילות השוטפת ובמידה והיא בנויה או מתוחזקת בצורה לא טובה עלולה לגרום לנזקים גדולים , בין אם זה חיי אדם ובין אם שריפות ונזקי רכוש.
בבדיקת חשמל שתבוצע על ידי בודק חשמל תיבדק מערכת החשמל בהתאם לדרישות חוק החשמל, פרטים על תוכן הבדיקה ניתן לראות במאמר "מה כוללת בדיקת חשמל", חברות ביטוח נוהגות לדרוש  אישור תקינות מערכת החשמל  על ידי חשמלאי בודק / בודק חשמל אחת לשנה.
נזקים רבים, בהם שריפות,  נגרמות ממערכת חשמל שאינה תקינה , לאחר שריפה או נזק אחר חס וחלילה, יתבצעו בדיקות על ידי חברת הביטוח על מנת לוודא שמערכת החשמל בזמן השריפה עמדה בדרישות.
ביצוע בדיקת חשמל באופן שוטף, בצורה טובה ומקצועית על ידי חשמלאי בודק ומילוי ההנחיות של בודק החשמל, תוודא שמערכת החשמל תקינה ובטוחה לשימוש. בדיקת החשמל  תקדם ואולי אפילו תכריע בין קבלת כספי הביטוח לבין להישאר בידיים ריקות,  אולם חשוב לציין שקודמת לשיקול הכלכלי עומדת בעיני כבודק חשמל ועליכם כמשתמשים / בעלי הנכס / מנהלים חשיבות הבטיחות ומניעת סכנות עתידיות. 
טופס התקשרות

 

     


 

 
כל הזכויות שמורות ©  יעקב ברכה   נייד: 052-3291473  פקס: 03-6137833    E-mail:brachajac@gmail.com 
 
יעקב ברכה - בודק חשמל סוג 2  משנת 1998, ביצוע בדיקות חשמל ע"י חשמלאי בודק מוסמך.
בדיקות חשמל עבור רישוי עסקים וכיבוי אש, בדיקות תקופתיות להארקות וממסרי פחת.
תכנון ופיקוח עבודות חשמל, הנדסת חשמל וייעוץ בנושא חשמל לבתים, משרדים, תעשייה, חברות, בנייני מגורים ועוד.