יעקב ברכה 052-3291473           
                   בודק חשמל  
        
בודק חשמל  |  תכנון ופיקוח חשמל  |  תוכנית חשמל  |  צילום טרמי/טרמוגרפי  |  

 


 
 
 

יעקב ברכה - בודק חשמל
on Google+חשמל לבית חכם

 


בית חכם
בית חכם היא מערכת שליטה על מערכות החשמל והתקשורת בבית, ניתנת להתקנה בכל בית, משרד ובכלל.
מערכת בית חכם מותאמת לכל לקוח באופן אישי על פי צרכיו, דרישותיו ומגבלותיו ומאפשרת שליטה על כל המערכות (תאורה, מזגנים, מערכות קול, תריסים חשמליים, אזעקה, גלאי עשן, מכשירים חשמליים וכל ציוד נוסף המוזן ממערכת החשמל) על ידי פנל הפעלה מקומי, שלט רחוק, אינטרנט או טלפון סלולרי מכל מקום.
במערכת החשמל החכם ניתן לקבוע מצב שבו על ידי לחיצה על כפתור אחד יושפעו מספר צרכנים יחד, מצב זה נקרא תרחיש. לדוגמא בתרחיש "לילה" יכבו כל האורות שאותם קבענו  שאנו רוצים לכבות. או בתרחיש "יציאה" ייסגרו התריסים החשמליים,יופסקו המזגנים....ניתן לקבוע כל שילוב פעולה העונה על הצרכים והדרישות. את התרחיש ניתן לשנות על ידי תכנות מערכת הבקרה בכל זמן שנרצה.
קיימת אפשרות לחיבור מערכת גלאי עשן למערכת החשמל החכם ,כך שבמידה ומתגלה עשן גם כשאנחנו לא בבית תופסק מערכת החשמל ותועבר התראה טלפונית לכיבוי אש, אלינו ולכל מקום נדרש. כמו כן ניתן לחבר את מערכת האזעקה לחשמל החכם, לקבוע תרחיש  ולקבל התראות בהתאם.
התקנת מערכת חשמל חכם, מעבר ליעילות, נותנת גם פתרון אסתטי למספר המפסקים ההולך וגדל, כך שפנל הפעלה חכם חוסך מספר רב של מפסקים שהיינו מתקינים ללא המערכת.

בית חכם שומר שבת
נכון לשיטה הישנה, בכל בית שומר שבת מותקן שעון שבת אחד לפחות ולאור ריבוי צרכני החשמל והצורך בהפעלה שלהם בשעות שונות מותקנים מספר שעונים רב יותר ויחד איתם נדרש לחבר מגען כך שניתן יהיה להפעיל מספר מכשירים יחד הנשלטים משעון אחד ולעיתים גם נדרש לוותר על הפעלת חלק מהמכשירים עקב סרבול גדול מידי של מערכת ההפעלה. במערכת חשמל חכם אין צורך בהתקנת שעוני שבת שכן ניתן לקבוע תרחישים רבים, לקבוע שעות וימי הפעלה למכשיר זה או אחר, מזגנים, תאורה......
במערכת הבית החכם יש אפשרות לעבודה בעזרת "שעון אסטרונומי", שעון זה מאפשר הפעלה לפי זמני כניסת ויציאת שבת וחג  ללא צורך בכיוון שלו לפי עונות השנה.

מערכת בית חכם ניתנת להתקנה בבתים קיימים, בבתים שבשיפוץ, בבתים חדשים  במשרדים ועוד. ניתן לחבר את המערכת לחלק הבית שעליו אנו רוצים לשלוט ולהשאיר את חלקו האחר של המתקן ללא שליטת חשמל חכם.

 

 

 

 

 


 

טופס התקשרות

 

     


 

 
כל הזכויות שמורות ©  יעקב ברכה   נייד: 052-3291473  פקס: 03-6137833    E-mail:brachajac@gmail.com 
 
יעקב ברכה - בודק חשמל סוג 2  משנת 1998, ביצוע בדיקות חשמל ע"י חשמלאי בודק מוסמך.
בדיקות חשמל עבור רישוי עסקים וכיבוי אש, בדיקות תקופתיות להארקות וממסרי פחת.
תכנון ופיקוח עבודות חשמל, הנדסת חשמל וייעוץ בנושא חשמל לבתים, משרדים, תעשייה, חברות, בנייני מגורים ועוד.